13. týden – Rišikéšská sestava – bonusový tahák 

Krásný den, milí moji, 12 týdnů uteklo jako voda a zakončili jsme tak první nejaktivnější část kurzu. Tento týden naposledy najdete zde, v členské sekci, nové podklady pro vaši jógovou praxi.

Dalších 12 týdnů  ( do konce srpna) se můžete vracet k jednotlivým lekcím a využít mé podpory ve facebookové skupině, na mailu nebo po telefonu.
Budu moc ráda, pokud této podpory využijete, jsem tu pro vás.

Iveta

Příprava a jak postupovat

Co budete potřebovat: jógovou podložku, pohodlné oblečení, blok a tužku (místo bloku můžete mít kalendář nebo si stáhněte Jógový deník, který jsem pro vás připravila), vytištěný tahák v pdf, audio přehrávač nebo telefon nebo PC

A) Do jógového deníku, kalendáře nebo bloku si na celý týden vyplňte váš plán – které dny chcete praktikovat. Pokud použijete můj deník, můžete si ho připnout magnetem třeba na ledničku a mít ho stále na očích.

B) Praxe, kterou najdete níže je stejná pro celý tento týden. Je to z toho důvodu, abyste si vše mohli několikrát projít, aby tělo mělo šanci si jednotlivé podněty osvojit a přizpůsobit se jim a abyste mohli pozorovat svůj pokrok a změny. K tomuto uvědomění slouží vaše poznámky do deníku – viz. výše. Pokud některý den nebudete mít dostatek času na celou praxi a přesto nebudete chtít vynechat, mrkněte dolů na záchranný kruh.

C) Ve facebookové skupině pak sdílejte své postřehy, dojmy, připomínky a dotazy. Pokud byste se mnou chtěli něco konzultovat soukromě, napište mi e-mail na iveta@ivetamutlova.cz

 

 

Tak a můžeme začít

 Praxe – Jógový tahák Riškéšská sestava

Audio k taháku – cca. 25 minut

Svůj výstup z praxe si zapište do deníku nebo pro větší přehlednost a uvědomění svá zjištění zakreslete do obrázků postav.