Bonusy ke kurzu Jóga pro mě

1. Bonus – sebepéče z pohledu Ajurvédy

Katce můžete klást otázky pod příspěvek v Průvodci ve facebookové skupině.
Katka na otázky bude odpovídat v živém vysílání, jehož termín vám včas sdělíme.

„Žiji moderním životem, a přesto denně používám principy nejstaršího léčebného systému. Přes vleklé zdravotní problémy a stavy vyčerpání, které lékaři označili za běžné civilizační problémy, jsem se dostala k ajurvédě, díky které si dnes mohu život vychutnávat naplno. Mým cílem je seznámit co nejvíce lidí s ajurvédou, naučit vás jaká strava a životní styl je vhodný právě pro vás, abyste si zachovali zdraví a energii až do vysokého věku.

Pokud s vámi toto téma rezonuje a chcete poznat svůj ajurvédský typ a vědět, co potřebujete právě vy, nebo máte nějaký zdravotní problém, pak vás zvu na ajurvédskou konzultaci.

Všechny informace jsou na Konzultace

Těším se na vás Katka Teplá

2. Bonus – jak na vrásky – tip od lektorky obličejové jógy

Pokud se chcete dozvědět více mrkněte k Lence do skupiny. Určitě to stojí za to.

https://www.facebook.com/OblicejovaFaceLiftYoga

A pokud se chcete Lenky na něco zeptat, tak v naší podpůrné skupině najdete příspěvek určené k tomuto bonusu.

3. Bonus - Proč je dobré znát své dary duše.

Dary duše mi Mirka načítala asi před půl rokem. Byla jsem velmi překvapená, jak spousta věcí, které jse se dozvěděla sedí a hlavně jsem dostala jakési vodítko, ja ke svému životu přistupovat, abych byla více v souladu sama se sebou. 

Pokud budte chtít Mirku ohledně načtení vašich darů kontaktovat, napište ji na messenger – https://www.facebook.com/mirka.kupkova . Pokud jí řeknete, že jste u mne v kurzu, má pro vás za tuto službu připravnou i zvýhodněnou cenu.

Jinak své dotazy můžete vkládat i do vlákna ve skupině.

Jak vypadat úžasně a zářit v každém věku? Je to úplně jednoduché. Stačí poznat své „ideální“ barvy. Anderea Horak Kroupová pro vás připravila bonus s praktickými typy, díky nimž si můžete doma udělat jednoduchý test, abyste zjistily, jaký jste barevný typ a ukáže vám i jak tyto znalosti přenést do praxe.