Audio - Knihovna jógových taháků

Jedinečná metoda cvičení, která vám umožňuje vnímat své tělo a díky tomu cvičit nejen efektivně, ale i bezpečně
– vzhledem k svým možnostem a aktuální kondici.

 
 
 

Bolí vás záda, jste ztuhlý a často ve stresu?

Chcete cvičit, ale nevíte jak začít nebo vás nebaví trávit hodiny v tělocvičně?

Videa z youtube jsou pro vás moc náročná nebo dlouhá?

Hledáte jednoduché, ale efektivní cvičení, díky kterému protáhnete nebo posílíte svaly? 

Chcete si zacvičit tak, aby cvičení bylo účinné a neublížili jste si?


Pak vás zvu do Audio knihovny jógových taháků

 

Výhodou této knihovny je, že si můžete vybírat z různých jógových sestav, díky nimž si můžete procvičit celé tělo, relaxovat nebo se zaměřit přesně na ty partie, které potřebujete opečovat.

Podle taháku můžete cvičit kdykoliv, kdekoliv a třeba i se zavřenýma očima.
Cvičení zvládnete, i pokud jste úplný začátečník a nikdy jste jógu necvičili.
 

 

Díky Knihovně začnete pravidelně cvičit, najdete zde totitž i krátké audio taháky nebo videa, podle kterých si můžete zacvičit,
i když máte málo času nebo se cítíte unaveni.

Díky pravidelnému cvičení

  • odstraníte bolesti a ztuhlost svalů i kloubů, budete se lépe hýbat
  • posílíte střed těla i pánevní dno, zbavíte se tak bolestí zad i inkontinence
  • podpoříte a zrychlíte metabolismus, budete rychleji a lépe trávit, nebude se vám snadno ukládat tuk
  • zrelaxujte svou mysl, eliminujete stres a budete se tak cítit v pohodě
 

V knihovně se rychle zorientujete.

Aktuálně tam najdete 22 jógových taháků, které si můžete stáhnout do svého zařízení a cvičit, i když právě nejste on-line.

Zároveň je Knihovna nově doplněna o video lekce, takže si můžete vybrat, zda se chcete nechat vést pouze hlasem nebo chcete i vizuální předlohu.

Knihovna je  v členské sekci, do které obdržíte přístup po objednání.
Taháky jsou přehledně uspořádané jako v katalogu  a vy si je můžete  vybírat buď podle názvu nebo použít filtr a vybrat si cíleně podle toho kolik máte času, zda cvičíte ráno nebo večer nebo podle toho, které tělesné partie si chcete opečovat.
U každého taháku pak najdete jeho obrázkovou verzi a audio nahrávku pro přímý poslech nebo ke stažení do vašeho zařízení.

Obsluhovat knihovnu můžete jak z počítače nebo tabletu, tak z mobilu. Vše je jednoduché, přehledné a intuitivní.

 

Jak vypadá jógový tahák?

Audio ve formátu mp3

Audio doprovod s mým podrobným hlasovým popisem. Audio nahrávka hlasově doprovází obrázkový tahák. Cvičení popisuji tak, abyste mohli cvičit i se zavřenýma očima. A pokud byste si přece jen nebyli jistý, jak některá z pozic vypadá, nápovědu najdete v obrázkovém taháku.

Některé nahrávky si můžete stáhnout do mobilu, tabletu či mp3 přehrávače, takže nemusíte být on-line, když chcete začít cvičit.

 

Obrázkový přehled jednotlivých pozic

Autorsky kreslené obrázky jednoltivých pozic, které vás provedou celou sestavou.

Tahák si můžete stáhnout do mobilu či tabletu nebo si ho jednoduše vytisknete a budete ho používat jako pomůcku při cvičení, než si celou sestavu zapamatujete. Tištěný tahák si jednoduše složíte do kapsy a můžete si podle něj zacvičit venku, v práci nebo na dovolené.

Cvičení je v pomalém tempu, zaměřené na vědomý pohyb a dech a díky tomu je velmi efektivní. V tahákách nenajdete žádné krkolomné pozice a většinu z nich zvládnete i jako úplný začátečník.

 

Kdo pro vás taháky vytváří?

Jmenuji se Iveta Mutlová a pomohu Vám začlenit jógu do Vašeho každodenního života.

Praktikovat jógu bezpečně, účinně a vědomě se učím pod vedením těch nejlepších učitelů jógy. Pro mne jsou to ti, kteří vnímají člověka jako celistvou bytost a individualitu.

Mám ráda jednoduchost a tu také vkládám do Jógových taháků.

Cvičí podle nich již více jak 1500 „jogínů“ .

Mými on-line kurzy pro ženy pak prošlo více jak 3000 žen.

Pojďte i Vy začlenit jógu do svého denního programu.
Jednoduše, bezpečně, vědomě.

Naučím Vás vnímat své tělo a díky tomu ho zvládnete opečovat s jemností a laskavostí k sobě.

Díky vědomému cvičení zklidníte svou mysl, odbouráte stres a Váš život se stane pohodovějším a šťastnějším.

Co řikájí uživatlé taháků:

“ Cvičím vaši jogu jen podle AUDIO nahrávky, na obrázky nekoukám vůbec. Máte všechno krásně namluvené a vysvětlené a moc mi to tak vyhovuje. Když mám čas, cvičím více nahrávek za sebou, ale někdy dojde jen na tu Pětiminutovku 🙂

Vše mám uložené v mobilu a vždy s sebou,… tedy i na dovolené, na chatě nebo kdekoliv kde není internet, si můžu zacvičit.“ Radka S.

„Pro mě je cvičení podle audia ideální. Všechno vysvětlujete moc hezky a zatím se mi nestalo, že bych nepochopila, co mám dělat. Je to pro mě rozhodně lepší než videolekce, protože můžu mít během celého cvičení
zavřené oči a soustředit se jen na sebe.
Doprovodné obrázky jsou fajn, když bych si nějakým detailem pozice nebyla jistá, ale při vlastním cvičení používám pouze audio nahrávky a jsem s nimi maximálně spokojená.“ Marie M.

„Rád bych s Vámi sdílel nadšení z taháků. Je to skvělá pomůcka a baví mě s ní cvičit, daří se to téměř každý den. Je pro mě reálné cvičit každý den 20 minut spíš než párkrát za týden hodinu. Navíc jsem sportovní a pohybové nemehlo, když jsem chodil na jógu pro začátečníky, často jsem některé cviky brzy nezvládal a z kurzu vypadl. Vaše sestava je nenáročná a je to pro mě příjemný vstup do světa jógy. Cviky zvládám všechny. Líbí se mi, jak je tahák zpracovaný, z nahrávky jsem vše pochopil a rád se nechávám vést Vaším hlasem. Cítím se po cvičení moc příjemně. Vyhovuje mi tedy forma i délka cvičení a chci v něm pokračovat dál.“

Vít Kuntoš, www.astrolog-terapeut.cz

„Dobrý den, Vaše taháky mi pomáhají. Vyhovuje mi hlavně mluvené provázení v mp3 formátu. K praxi tak nepotřebuji žádnou wifi. Ta je u nás velmi slabá a také mám u cvičení ráda vypnuté co jen jde. Mám sice dost materiálů k józe, ale takhle sestavené, namluvené a ještě s podporou taháčku k vytištění je to velmi praktické a vždy po ruce. Namasté. „
Iva Fikejsová

Staňte se i Vy členem a pravidelným uživatelem knihovny jógových taháků.

Členství si můžete zakoupit na 3 měsíce nebo za zvýhodněnou cenu  na 12 měsíců a záleží pak na vás, zda si ho budete chtít prodloužit.

Knihovna je živý organismus a stále se rozrůstá o nové taháky a videa.

 

Členství na 12 měsíců můžete získat za zvýhodněnou cenu 990 Kč. (Necelé 3 Kč na den)

 

Vždy po ukončení členství automaticky obdržíte do e-mailové schránky objednávku na prodloužení členství. Je na pak na vás, zda si ho budete chtít prodloužit nebo ne.

Vyplňte objednávku níže a můžete začít cvičit ještě dnes.

Přeji vám krásné dny, nejen s jógou.

Iveta

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Váháte, zda je Knihovna i pro Vás?

Je pro mne  cvičení vhodné i pokud mám nějaké zdravotní problémy? Například mívám bolesti zad, mám problémy s páteří, bolí mne klouby atd.?
 
Lekce vedu tak, aby byly ohleduplné a respektovali vaše akutální možnosti. Vybírám taková cvičení, která vám mohou pomoci od bolesti či jiných potíží. Cvičení není náročné, spíše je zaměřena pozornost na vědomý pohyb a vnímání svých hranic. Tak se učíte přizpůsobovat cvičení sami sobě. Pokud si přeci jen nejste jistí zda můžete cvičit, konzultujete tuto možnost s lékařem nebo fyzioterapeutem.
 
Jsou pro mne taháky vhodné i přesto, že nejsem ohebná/ý nebo mám nadváhu?
 
Ano, lekce jsou vedené velmi jemně a ohleduplně. Pružnost, mobilitu a sílu v nich rozvíjíme. Většinu zvládnete i s nadváhou a pravidelné cvičení vám může pomoci podpořit proces tvarování těla.
 
Zvládnu cvičit jen podle hlasu? Pochopím, co mám dělat?
 
Principem a velkou výhodou taháků je, že nesledujte video, ale necháte se vést pouze hlasem. Můžete se tak soustředit pouze sami na sebe, neporovnávat se a lépe vnímat své tělo. Vedu vás hlasem tak podrobně, abyste věděli, co přesně máte dělat. Cvičit tak můžete i se zavřenýma očima.  A pokud přeci jen zaváháte, zda jste některou pozici pochopili správně, můžete se podívat na kreslený obrázek.
Je to jedinečná metoda, která přináší ohromující výsledky.