Objednávka minitaháku
pro krátké ranní protažení

Díky taháku pak mohu zahájit svou ranní praxi jógy. Praxe mi zabere cca. 15 minut, počet cviků pak odpovídá tomuto času.

Nejedná se o brožuru ani tištěnou knihu.

Prosím, zkontrolujte svou schránku a pokud by tahák nedorazil, zapátrejte ve složce hromadné pošty. Pokud by jste jej i tak nenašli, napište mi.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co mi k taháku napsali

"Tento tahák je pro mě naprosto geniální. Nepotřebuju se tahat s notebookem, ani si poznamenávat jógové pozice na papír, abych nemusela pořád sledovat video. Mám vše co potřebuji. Obrázky jednotlivých pozic a audio nahrávku s krásně laděným hlasem, která mě vede krok za krokem, hlídá můj dech, který mi při józe vždy dělal problémy. Nic mě nerozptyluje. S touto nahrávkou je každé ráno nádherné. Už se těším na další taháky."
Šárka Čivrná
Specialistka na výživu a fitness
"Jsem nadšená! Chtěla jsem cvičit, moje tělo to chtělo. Delší dobu jsem hledala, co by mi vyhovovalo. Minitahák ranní protažení od Ivety mi sedl na výbornou. Minitahák je skvěle sestaven, i já, která jsem jógu nikdy necvičila, jsem vše pochopila a zvládla za pomoci Ivetina vedení v audionahrávce. Mimochodem, Iveta má úžasný hlas, kterým nádherně vede cvičení. Minitahák od Ivety velmi doporučuji, je úžasný."
Pavla Kalousová
Maminka na mateřské dovolené

Potřebujete pomoc?

Napište mi na iveta@ivetamutlova.cz nebo volejte na 737246450.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.