Co o mých kurzech říkají jejich absoleventi?

Lidský přístup, laskavost a úžasné vysvětlení lidem, kteří s jógu teprve začínají.
Marcela V.

Kurz mi přinesl úplně nový pohled na pozdrav Slunci, který je sice taková „klasika“ při skupinových lekcích jógy, ale který se mi právě tam docela zprotivil. Navíc to není jen kurz o pozdravu Slunci, ale i o citlivé cestě k naslouchání svemu tělu.
Petra S.
Velmi poctivý a jedinečný přístup s veškerým vysvětlím, proč se co dělá, jemnost a vůbec . Bylo to velmi příjemné.
Alena V.
Co se mi na kurzu líbilo? Naučit se relax,  i v pokročilém věku se nebát protáhnout, i když se něco nezvládne.
Věra Ž.

Kurz doporučuji všem, kdo by se rádi jógu opravdu naučili (tím nemyslím jen cvičení bez hloubky = űklon vpravo, vlevo….) Opravdu je výborně vysvětleno, jak se do určité pozice dostat, jak ji provést správně.  Nebo pro ty, co s jógou začali (je opravdu detailně popsán každý krok,
nemůžete ho udělat špatně). Lektorka – paní Iveta má velmi příjemný uklidňující hlas. Vše je přesně vysvětleno, ukázáno. V soukromé skupině je též možné se na vše zeptat a bude vám 100% odpovězeno a
dovysvětleno. Díky kurzu jsem našla doslova „slunce v duši“ = velké zklidnění, soustředění, ale i motovaci lekci pravidelně odcvičit. Byl takovým pohlazením a zároveň energií pro celý den. Děkuji za možnost celý kurz absolvovat.

Pavlína C.

Mne, jako zacatecnikovi, prinesl kurz podrobne vysvetleni provedeni asan. Vedeni kurzu bylo dokonale, srozumitelne. Urcite doporucuji vsem, kteri se chteji v joze posunout o kousek dal.
Gabriela Z.

Vím, že jóga není jen o relaxaci. Cviky jsou promyšlené tak, že protáhnou celé tělo. Super bylo, že jsem mohla cvičit doma a věděla jsem, že cviky provádím správně. Do tělocvičny bych se asi chodit nepřinutila. Po cvičení se cítím svěže, odpočatě a pružně, mám chuť se pustit do další práce – s radostí a elánem. Moc děkuji!!! Marcela M.

Kurz byl profesionálně vedený. Jasné a srozumitelné pokyny. Časově nenáročný, přesto splnil moje očekávání.
Jolana Ch.

Kurz byl velmi profesionálně a přitom citlivě veden. Děkuji za skvělé uvedení do jógy. Pozdrav Slunci cvičím každý den, je to příjemné protažení a výborný úvod dne.❤️ Magdalena K.

 

Díky kurzu mám chuť cvičit a něco pro sebe dělat. Celý Pozdrav slunci byl krásně krok po kroku vysvětlen, učily jsme se vnímat své tělo, dech. Doporučuji všem ženám, které už dlouho koketují s myšlenkou, že by měly začít pro sebe něco dělat. Nenásilnou formou vplujete do jógy, ani nevíte jak, a určitě chcete pokračovat dál.
Martina U.

Skvěle udělaný kurz pro začátečníky i pokročilé,který vše dobře vysvětlí. Myslím,že donutí cvičit i lenochy.Já jsem toho důkazem 🙂. Vanda K. 

Mockrát děkuji Ivete Mutlove za citlivé provazeni celým kurzem a podrobne vysvětlení všech pozic Pozdravu slunce. Nyní vím, jak všechny pozice bezpečně provést a zároveň jsem se naučila pozorne poslouchat svoje telo. Kurz mi přinesl chuť ve cvičení pokračovat a v rámci svých možností se postupně zlepšovat.
Jana K.

Poctivě jsem se naučila provést pozdrav slunci, a to jsem ho již x krát cvičila s různými lidmi, nikdo to tak krásně nevysvětlil a nevedl mě. Děkuji mnohokrát.
Alena K.

Celý kurz krásně provádí postupně od vnímání těla a dechu k rozhýbání potřebných partií pro zvládnutí celé sestavy Pozdrav Sluníčku. Kurz bych doporučila každé ženě, která se cítí odpojená od vnímání sebe sama.
Monika Š.
Bylo to moc příjemné, nikdy předtím jsem jógu necvičila a hned při první lekci mě to zaujalo. Příjemný hlas lektorky.
Helena L.