fbpx
Taháky (5)

Už dlouho se chystáte začít ráno cvičit, ale nemáte dostatek času nebo odhodlání ?

Potřebujete si ráno protáhnout a rozhýbat ztuhlé tělo?

Nevíte jak jednoduše začít?

Pojďte se ráno nastartovat jednoduchou sestavou, kterou si zvládnete zacvičit za pouhých 15 minut a to i přesto, jste-li úplný začátečník.

Protáhnete si celé tělo a příznivě se naladíte do nového dne.

Budete se cítit příjemně a tak i lépe odolávat stresu.

   Minitahák pro ranní jógové protažení aneb 15 minut jógy pro krásný den

3D-Book-Template-rann protaen

Co ode mne dostanete?

Tahák ve formátu pdf

Kreslené obrázky pozic s podrobným popisem, jak na to.

Tahák si můžete stáhnout do mobilu či tabletu nebo si ho jednoduše vytisknete a budete ho používat jako pomůcku při cvičení, než si celou sestavu zapamatujete.

Audio ve formátu mp3

Audio doprovod s podrobným hlasovým popisem. Audio nahrávka hlasově doprovází obrázkový tahák. Cvičení popisuji tak, abyste mohli cvičit i se zavřenýma očima. A pokud byste si přece jen nebyli jistí , jak některá z pozic vypadá, nápovědu najdete v taháku.

Nahrávku si můžete stáhnout do mobilu, tabletu či mp3 přehrávače, takže nemusíte být on-line, když chcete začít cvičit.

Pro koho je tahák určen?

Proč tištěný tahák a audio?

Co mi k tahákům píšete:

"Jógový tahák je jednoduše přesně to, co jsem potřebovala. Už dlouho jsem kolem jógy pokukovala, ale odrazovalo mě, že nebudu mít čas chodit na lekce, že to bude složité a tak dále. Tahák vysvětluje základní cviky příjemně a jednoduše, takže mi už od druhého cvičení stačilo jen poslouchat audio nahrávku. Každý den se těším na svých patnáct minut pohody. Ivetě Mutlové se zkrátka podařilo to, v co už jsem ani nedoufala - přivedla jógu do mého života "
Dobrý den,
patřím do skupinky která si zakoupila "tahák ranní protažení". Vzhledem k tomu že jsem v józe (a nejen v ní) věčný začátečník, umím si vážit každého krůčku který mě posune dál. A to se v tomto případě stalo, celý způsob jak nabízíte, možnost se zapojit je velmi příjemný, vlastně asi neexistuje víc způsobů, jak mi to naservírovat (oko, ucho, pohyb). Je to velmi příjemné ideálně dávkované (časově i fyzicky). Praktikuji každý den, nejlépe po ránu před snídaní, velmi příjemný rozjed do každého dne,ať už musím být v práci nebo mě čeká program s mými dcerami, nebo zůstávám sama se sebou.
Pohodlné, časově nenáročné, vydatné.

Děkuji za tento zdařilý počin
--
Lucie Ševčíková
"Tento tahák je pro mě naprosto geniální. Nepotřebuju se tahat s notebookem, ani si poznamenávat jógové pozice na papír, abych nemusela pořád sledovat video. Mám vše co potřebuji. Obrázky jednotlivých pozic a audio nahrávku s krásně laděným hlasem, která mě vede krok za krokem, hlídá můj dech, který mi při józe vždy dělal problémy. Nic mě nerozptyluje. S touto nahrávkou je každé ráno nádherné. Už se těším na další taháky."
"Jsem nadšená! Chtěla jsem cvičit, moje tělo to chtělo. Delší
dobu jsem hledala, co by mi vyhovovalo. Minitahák ranní protažení od Ivety mi sedl na výbornou.  Minitahák je skvěle sestaven, i já, která jsem jógu nikdy necvičila, jsem vše pochopila a zvládla za pomoci Ivetina vedení v audionahrávce. Mimochodem, Iveta má úžasný hlas, kterým nádherně vede cvičení. Její hlas jsem příjemně navnímala a také díky jasnému popisu cvičení jsem po pád dnech dokázala cvičit samostatně.
Jsem máma ročního syna a i on se přidává, často cvičíme společně a je to velká legrace. Když chci na jógu opravdu klid, cvičím večer, až syn usne, i když se jedná o ranní rozcvičku. Rozcvička mě totiž i večer krásně uvolní a zrelaxuje. A to přesně potřebuji. Po cvičení se cítím příjemně, mám radost, že si díky józe vědomě věnuji čas. 
A co oceňuji nejvíce? Jsem dosti impulzivní a často vybouchnu, zrovna když nechci, díky pravidelnému cvičení se tohle změnilo! Jsem mnohem klidnější a taky veselejší.
Minitahák od Ivety velmi doporučuji, je úžasný."

Pomohu Vám zaćlenit jógu do Vašeho každodenního života.

Praktikovat jógu bezbečně, účinně a vědomě se učím pod vedením těch nejlepších učitelů jógy. Pro mne jsou to ti, kteří vnímají člověka jako celistvou bytost a individualitu.

Mám ráda jednoduchost a tu také vkládám do  Jógových taháků.

Cvičí podle nich již více jak 1000 „jogínů“ .

Pojďte i Vy začlenit jógu do svého denního programu. Jednoduše, bezpečně, vědomě.

Naučím Vás vnímat své tělo a díky tomu ho zvládnete opečovat bez toho, aniž byste si museli dávat nohu za krk. Díky vědomému cvičení zklidníte svou mysl, odbouráte stres a Váš život se stane pohodovějším a šťastnějším. 

Přeji Vám krásné dny, nejen s jógou.

Iveta Mutlová